Atribuită
Cumpărare directă
Cartuş Xerox WC 5945 original 30125100-2 20.01.2009 Buc. 2 2 Cartuş Samsung MLT D 101S original 30125100-2 20.01.2009 Buc. 11 3 Cartuş Xerox 7345 006R01175 negru original 30125100-2 20.01.2009 Buc. 4 4 Cartuş Xerox 7345 006R01176 cyan original 30125100-2 20.01.2009 Buc. 4 5 Cartuş Xerox 7345 006R01177 magenta original 30125100-2 20.01.2009 Buc. 4 6 Cartuş Xerox 7345 006R01178 yellow original 30125100-2 20.01.2009 Buc. 4 7 Unitate cilindru drum Xerox 7345 013R00624 original 30125100-2 20.01.2009 Buc. 4 mai putin
- Număr anunț
- DA26197834
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.639 RON
- Valoare atribuită
- 10.639 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.