Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 COVORAS 60x100cm CAUCIUC PT DEZINFECTANT X 1 BUC X 0.01 RON FARA TVA 2 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L X 5 BUC X 199.02 RON FARA TVA 3 DR.STEPHAN BIOXEL DEZINFECTANT UNIVERSAL 1L X 20 BUC X 30.60 RON FARA TVA 4 DR.STEPHAN DETERGENT IGIENIZANT CU CLOR 20L X 2 BUC X 130 RON FARA TVA 5 MASTI FACIALE 210 50/set X 20 SET X 50.40 RON FARA TVA 6 MSV PROSOP 2/set X 42 SET X 2.62 RON FARA TVA 7 TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) X 2 KG X 54 RON FARA TVA 8 DISPENSER SAPUN LICHID ECONOMY 500ml X 32 BUC X 30 RON FARA TVA

Număr anunț
DA26202763
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RAREȘ (CUI 3860336)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.053,15 RON
Valoare atribuită
4.053,15 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.053,15 RON

din 4.053,15 RON estimat