Atribuită Cumpărare directă

ELV 23618 CORP IL STRADAL ZENITH 6500K IP65 50W -- 10 BUC X 300 BRAT D42 40+60 1M CONSOLA SUSTINERE -- 10 BUC X 26.71 ELV 24672 BEC EXTERIOR DALYA E27 6400K 30W -- 20 BUC X 50.63 PHILIPS TUB NEON 18W/12000K SNOW -- 20 BUC X 3.88 PHILIPS STARTER S2 18W (4-22W) -- 25 BUC X 1.41

Număr anunț
DA26219056
Autoritate contractantă
COMUNA LESU (CUI 4512275)
Furnizor / câștigător
TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.411,95 RON
Valoare atribuită
4.411,95 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.411,95 RON

din 4.411,95 RON estimat