Atribuită Cumpărare directă

CARACTERISTICI Nebulizator electric pentru dezinfectie ULV ce oferă performanțe fiabile cu operare simplă și este ideal pentru sterilizare și dezinfectare. Produs aprobat CE. Produs aprobat CE. Respectă directivele 2006/42 / UE , 2014/30 / UE - CEM , 2011/65 / UE - ROHS Proiectarea produsului și avantajele tehnologice: - Corp de plastic rezistent la coroziune. - Potrivit pentru o gamă largă de aplicații, portabile și ușor de utilizat. - Eficiență ridicată a muncii: debit de 500 ml pe minut. - Putere puternică de penetrare: ceața fină generată și forța osmotică maximizează rata de dezinfectare. Condus de un motor rotativ de mare viteză (18.000 rpm), nebulizatorul produce un flux de aer de mare viteză, care generează presiune negativă în cele 3 duze pentru a scoate dezinfectantul. Dezinf. este apoi atomizat, propulsat de fluxul de aer de mare viteză, penetrand și cele mai dificile locuri. Potrivit pentru o gamă largă de aplicații; aparatul poate fi utilizat pentru igienizare, dezinfectare în spitale si alte locuri publice. Nebulizatorul este, de asemenea, potrivit pentru prevenirea epidemiilor în spitale, colectivitati, institutii, etc. DATE TEHNICE Dimensiuni (Lxlxh) 290mm x 260mm x 430mm Putere 800 sau 1000W Tensiune AC 220V / 50Hz,Greutate netă 3.5 kg.Capacitatea rezervorului 5L. Densitatea de nebulizare 5 It suficient pentru a satura un volum de 4.500 m Cantit. maximă de pulverizare 500ml / min Diametrul ceții 10 - 50 μm Raza de pulverizare 5 - 7 m Garantie 12 luni.

Număr anunț
DA26180404
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
LG B2B LAUNDRY S.R.L. (CUI 40275353)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.100 RON
Valoare atribuită
5.100 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.100 RON

din 5.100 RON estimat