Atribuită
Cumpărare directă
Rola industriala servoil blue Tork Cod produs: 130070 Rola este recomandata pentru spatii mari, cu consum mare. Rola industriala este realizata prin tehnologia TAD. Are o foarte mare capacitate de absorbtie pentru apa si uleiuri. Produs cunoscut si sub denumirea de "Tork Servoil", hartia Heavy-Duty are o putere de absorbtie foarte mare, sistem QuickDry, protejeaza mainile de caldura, murdarie si resturi metalice. Indeparteaza eficient uleiul si isi pastreaza proprietatile mecanice chiar si atunci cand este uda. Avizata pentru contactul cu produsele alimentare. Date tehnice: Sistem: W1 Dimensiuni: Lungime rola: 340 m. Latime rola: 36,9 cm. Diametru rola: 39 cm. Lungime foaie: 34 cm. Numar servetele in rola: 1000 bucati Numar straturi: 2 Culoare: albastru Numar role in bax: 1 bucati; Sapun lichid dezinfectant, 5 L, Konga Silver Konga Silver este un sapun lichid antibacterian cu glicerina, delicat cu pielea. Produs biocid este avizat de catre INSP. Caracteristici: Previne iritarea pielii si lasa mainile curate si usor parfumate dupa orice spalare. Produsul are proprietati antibacteriene datorate continutului de triclosan. Testat dermatologic. Cantitate: 5L; Dozator profesional pentru sapun lichid si dezinfectant. Capacitate: 1 L Montare: pe perete.
- Număr anunț
- DA26192946
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39514300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.575 RON
- Valoare atribuită
- 1.575 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.