Atribuită Cumpărare directă

Ruleta 8m - 2 buc; vinclu - 1 buc; pensula - 1 buc; burghiu fi3 - 20 buc; burghiu fi4.5 - 6 buc; burghiu fi3.5 - 10 buc; cap insurubare PH2 - 6 buc; cutter - 2 buc; disc fi125 - 2 buc; lame fierastrau - 5 buc; rezerva trafalet - 10 buc.

Număr anunț
DA26178944
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
FILIPOS SRL (CUI 18377217)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,33 RON
Valoare atribuită
245,33 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,33 RON

din 245,33 RON estimat