Atribuită Cumpărare directă

1 AMIANO MINI JUMBO ALB 12/bax 2strat A bax 10.00 x 44.71 KEI FTVA/BAX 2 BRILLI MOP MICROFIBRA FIR CONTINUU FUCSIA buc 1.00 X 9.83 LEI FTVA/BUC 3 BRILLI MOP MICROFIBRA FIR CONTINUU GREEN buc 1.00 X 9.83 LEI FTVA/BUC 4 BRILLI MOP MICROFIBRA FIR CONTINUU ORANGE buc 1.00 X 9.83 LEI FTVA/BUC 5 COADA LEMN NATUR FILETATA buc 3.00 X 1.67 LEI FTVA/BUC 6 DR.STEPHAN DECLORNET DEZINFECTANT GEL CLORAT 1L buc 10.00 X 15.30 LEI FTVA/BUC 7 DR.STEPHAN FLOOR MARINO 5L buc 4.00 X 36.79 LEI FTVA/BUC 8 MISAVAN GEAMURI TRANSPARENTA 750ml buc 2.00 X 6.95 LEI FTVA/BUC 9 MSV SACI 120L 10/set SR set 50.00 X 4.04 LEI FTVA/BUC 10 SAVELLE SAPUN 500ML DIAMOND buc 5.00 X 5.65 LEI FTVA/BUC

Număr anunț
DA26195873
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.025,91 RON
Valoare atribuită
1.025,91 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.025,91 RON

din 1.025,91 RON estimat