Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea de produse – trusa medicala de prim ajutor omologata de Ministerul Sanatatii, necesara acordarii primului ajutor medical pentru sediul Primariei Comunei Grumazesti, jud. Neamt, conform Ordin nr.427/2002 al ministrului sanatatii si familiei pentru aprobarea componentei trusei sanitare si a baremului de materiale, ce intra in dotarea posturilor de prim ajutor fara cadre medicale, conform aprobarii de H.C.L. Grumazesti, judetul Neamt cu nr.182 din 20.08.2020.

Număr anunț
DA26186721
Autoritate contractantă
COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
Furnizor / câștigător
FISCAL SERVICE SRL (CUI 16202006)
Cod CPV
33141623-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,01 RON
Valoare atribuită
142,01 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,01 RON

din 142,01 RON estimat