Atribuită Cumpărare directă

Piatra de cariera concasata 0-63mm, transportata la beneficiar pe o distanta de 60km

Număr anunț
DA26180234
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
LIETO BUCOVINA SRL (CUI 29173921)
Cod CPV
14212300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.776 RON
Valoare atribuită
61.776 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
23.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.776 RON

din 61.776 RON estimat