Atribuită Cumpărare directă

UAT Negresti Oas doreste sa achizitioneze servicii de Asigurare auto RCA pentru REMORCA O3 marca U.M.M tipul RM7-M cu urmatoarele caracteristici: nr. identificare:UVW2X7HRMYDAN0757 -7100 KG - 12 luni perioada de asigurare -intrare in vigoare 24.08.2020

Număr anunț
DA26179466
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501,15 RON
Valoare atribuită
501,15 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

501,15 RON

din 501,15 RON estimat