Atribuită
Cumpărare directă
Sapun extrafin cu PH 5.5, solid, de forma rotunda, cu putere ridicata de curatare, ambalat individual. Sapun lichid Blue Marine, folosit pentru protectia si dezinfectarea igienico-sanitara a mainilor, ambalat in bidon de 5 litri. Prosop rola Fiore pura celuloza, portionat, cu tub, cu putere mare de absorbtie, 2 straturi, ambalate 2 - 4 role/pachet, 40 role/bax. Hartie igienica natur, 60 grame/rola, 1 strat, fara tub, mod ambalare - 50 role/bax.
- Număr anunț
- DA26195571
- Autoritate contractantă
- UM 01924 (CUI 15984869)
- Furnizor / câștigător
- OBERBAU SRL (CUI 23666360)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.070 RON
- Valoare atribuită
- 10.070 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.