Atribuită
Cumpărare directă
1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 6 5.41 32.47 6.17 2 C022a Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A4) - Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 2 21.47 42.94 8.16 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 5 15.90 79.50 15.10 4 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 2 15.90 31.80 6.04 5 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 12 15.90 190.79 36.25 6 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 50 0.98 49.16 9.34 7 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 70 0.98 68.82 13.08 8 C091 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - coperta imitatie piele buc 4 34.24 136.97 26.03 9 C094 Registru pentru inspectii scolare - coperta imitatie piele buc. 2 18.67 37.34 7.10 10 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc. 4 21.47 85.88 16.32 11 C100a Condica pentru invatamantul prescolar (1/2 A4, 100 file) buc. 6 6.48 38.87 7.39 12 SS41 Registru de activitati de documentare si informare (CDI) - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08
- Număr anunț
- DA26185408
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE PATRASCU'', SAT BURUIENESTI (CUI 17973556)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 816,03 RON
- Valoare atribuită
- 816,03 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.