Atribuită Cumpărare directă

KLINTENSIV GEL DEZINFECTANT MAINI 5L BUC 10,00 BUC 260,10 RON 2.601,00 KLINTENSIV DEZINFECTANT SUPRAFETE GATA DE UTILIZARE 5L BUC 10,00 BUC 107,91 RON 1.079,10 DOMESTOS DEZINFECTANT TOALETA 5 L bidon 10,00 bidon 32,76 RON 327,60 SH PASTILE REZERVOR WC 2 BUC MARINE 50G SET 20,00 SET 3,96 RON 79,20 KLINTENSIV SERVETELE UMEDE DEZINFECTANTE PENTRU SUPRAFETE 80BUC/PACHET pac. 5,00 pac. 20,61 RON 103,05 LUCART HARTIE IGIENICA JUMBO ECONATURAL 900ID, 12 ROLE/SET BUC 12,00 BUC 11,19 RON 134,28 LUCART MONOROLA STRONG 155 ID, 6 ROLE/SET BUC 12,00 BUC 27,40 RON 328,80

Număr anunț
DA26178637
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHERLA (CUI 4547001)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.653,03 RON
Valoare atribuită
4.653,03 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.653,03 RON

din 4.653,03 RON estimat