Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IG HORECA 3STR 24 ROLE/SET - 30 BUC ROLA PROSOP INDIVIDUAL 1000 FOI 2BUC/SET - 8 BUC RAID SPRAY MUSTE/TANTARI - 10 BUC AJAX SOLUTIE GEAM 500ML - 5 BUC PRONTO SPRAY CLASIC /MULTIANTISTATIC - 10 BUC PAHARE ALBE 200C 100/SET PRESTO - 5 BUC CLOR ACE 2L - 5 BUC MANUSI MENAJ MARIMEA S,M,L - 4 BUC GLADE SPRAY CAMERA 300 MLFRESH\FLORAL - 20 BUC
- Număr anunț
- DA26187021
- Autoritate contractantă
- Comuna Micasasa (CUI 4405945)
- Furnizor / câștigător
- PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.430,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.430,96 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.