Atribuită Cumpărare directă

KLINTENSIV DEZINFECTANT SUPRAFETE GATA DE UTILIZARE 1000ML BUC 10,00 BUC 26,01 RON 260,10 GEL DEZINFECTANT PURELL ADVANCED FLACON CU POMPITA 500ML BUC 10,00 BUC 33,90 RON 339,00 Alcool sanitar 500 ml BUC 10,00 BUC 8,01 RON 80,10

Număr anunț
DA26192390
Autoritate contractantă
Scoala Primara Fizesu-Gherlii (CUI 17990034)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
679,20 RON
Valoare atribuită
679,20 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

679,20 RON

din 679,20 RON estimat