Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza furnizare covor asfaltic si executie lucrari de intretinere la caile de comunicatie , asternere covor asfaltic – aproximativ 1200 mp , pentru strazi din orasul Slanic Moldova în perioadele convenite şi în conformitate cu obligaţiile asumate prin prezentul contract, respectiv , se adauga la strazile deja mentionate in contract nr. 8180/03.08.2020, urmatoarele strazi : - str. Porumbeilor – suplimentar 300 mp ; - str. M. Eminescu – 270 mp ; - str. Dobru 630 mp ; Lucrari cuprinse in oferta includ: Curatare, Transport material rezultat, Amorsare cu emulsie, Asternere mixtura asfaltica, in grosime de 4 cm Compactare De asemenea, este inclusa toata manopera, logistica si utilajele necesare realizarii lucrarilor. Se va incheia un act aditional la contractul de lucrari nr. 8180/03.08.2020 ;
- Număr anunț
- DA26205089
- Autoritate contractantă
- ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCŢII GENERALE MOLDOVA SRL (CUI 32158131)
- Cod CPV
- 45233142-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.400 RON
- Valoare atribuită
- 50.400 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.