Atribuită
Cumpărare directă
100661826 5948596013071 ROST SATIN EMAIL ALB 0.6 L 10.08 4 Buc 100661818 5948596013101 ROST SATIN EMAIL CREM 0.6 L 10.08 4 Buc 101044883 3800738546415 VOPSEA LAVABILA INT. CASABELLA 15L 79.83 1 Buc 100571136 3663602951827 PENSULA PLATA 60MM 5.04 3 Buc 100625662 3663602952787 TRAFALET 180 MM 26.89 1 Buc 100857261 5945791900014 VAR 20 KG 9.33 1 Buc 100863107 6424340023385 ULEI RURIS 2TT 1L 23.53 3 Buc .
- Număr anunț
- DA26205448
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ION GH.PLESA" ALMAJ (CUI 15006052)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282,44 RON
- Valoare atribuită
- 282,44 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.