Atribuită Cumpărare directă

Echipamente pentru concurs (probe sportive) conf.anunt ADV1164952 /26.08.2020 Banda delimitare traseu neadeziva, bicolora, latime 7 cm - 500 ml Banda ptr.marcare traseu, adeziva, culoare alba, trafic intens, latime 5 cm - 500 ml Marfa va fi livrata in urma lansarii comenzii de catre unitatea noastra.Factura va fi insotita de certificatul de conformitate.

Număr anunț
DA26208965
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
44424300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
484 RON
Valoare atribuită
484 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

484 RON

din 484 RON estimat