Atribuită
Cumpărare directă
Furtun transparent ROTH Rotilabo realizat din FEP, Ø exterior 6 mm / 5 m - 2 buc x 135,68 lei Furtun Roth Rotilabo din silicon, Ø exterior 8 mm / 25 m - 2 bucati x 369,41 lei Furtun Roth Rotilabo din silicon, Ø exterior 9 mm / 25 m - 1 buc x 330,46 lei
- Număr anunț
- DA26199621
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44165100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.340,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.340,64 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.