Atribuită Cumpărare directă

paine alba, feliata, ambalata corespunzator, prezentata cu termen de valabilitate pe fiecare produs ambalat

Număr anunț
DA26245443
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE - IDECIU DE JOS (CUI 4641520)
Furnizor / câștigător
CIPRIALEX COM SRL (CUI 6525344)
Cod CPV
15811100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.035,75 RON
Valoare atribuită
9.035,75 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.035,75 RON

din 9.035,75 RON estimat