Atribuită Cumpărare directă

100995895 8681503001002 MOP ROTATIV 16L OLD 225156 58.40 20 Buc 100599025 3663602791744 COS GUNOI TAZETTA 20L 30.17 20 Buc 100850009 5946036044364 EMAIL CASABELLA VISINIU 2.5L 41.18 7 Buc 100872934 6420319261222 GRUNDSOLV COMP.D509 0.9L 10.50 10 Buc 100868534 5945762003126 ADEZIV FLEXIBIL GR FAIANTA AFN 25 37.82 3 Buc 100873000 5946043001367 CM 11 PLUS 25 KG 26.39 2 Buc 100863840 4840466000307 KNAUF MP 75 30 KG 21.01 2 Buc 100871272 2000003287277 280X130MM DRISCA DREAPTA 20.17 2 Buc 100741443 3663602994602 ROABA METALICA 65L ROATA PNE 57.99 1 Buc

Număr anunț
DA26212409
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Holboca (CUI 17250885)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.471,27 RON
Valoare atribuită
2.471,27 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.471,27 RON

din 2.471,27 RON estimat