Atribuită Cumpărare directă

BROASCA TRIAL 28/92/1800-1 BC x 23.82 RON BUTUC 90 JAZZ CENTRAT-2 BC x 25.50 RON MUFA GEBO 32-3 BC x 19.87 RON MUFA RAPIDA 32X1 FE-1 BC x 19.87 RON COT 1 NR 2 ZN-4 BC x 3.55 RON REDUCTIE 1-3/4 ZN-1 BC x 2.25 RON RACORD PPR 32X3/4 FE-1 BC x 7.70 RON COT PPR 32/90-1 BC x 1.10 RON COT PPR 32/45-1 BC x 1.10 RON MUFA PPR 32-1 BC x 0.92 RON TEAVA NEAGRA 1''-18 ML x 6.30RON MP75-2 SAC x 26.37 RON VOPSEA LAVABILA INTERIOR-4 BC x 45.05 RON CONECTOR 16X16-3 BC x 6.17 RON ROBINET TRECERE 1/2 FLUTURE-1 BC x 10.30 RON TEU 1/2 BZ-1 BC x 5.67 RON TEAVA PEXAL 16-1 ML x 1.96 RON NIPLU 1/2 ZN-1 BC x 1.33 RON CONECTOR 16X1/2 FE-1 BC x 4.16 RON CAPAC 1/2 BZ-1 BC x 1.51 RON TEU PEXAL 20X16X16-1 BC x 12.59 RON TEAVA PEXAL 20MM-5 ML x 2.62 RON CONECTOR 20X3/4 FE-1 BC x 7.21 RON ROBINET TRECERE 3/4 FLUTURE-1 BC x 14.55 RON CAPAC 50-1 BC x 1.20 RON COLIER 1''-1 BC x 1.28 RON COLIER PVC-2 BC x 0.48 RON FLOTOR GEBERIT-1 BC x 35.97 RON 604 BROASCA-1 BC x 23.34 RON ROBINET DS 1/2 BZ-1 BC x 12.47 RON BUTUC 80 JAZZ-2 BC x 23.47 RON EMAIL ALB-2 BC x 14.30 RON ROBINET TRECERE 1/2 FLUTURE-2 BC x 10.30 RON NIPLU 1/2-3/8 BZ-2 BC x 1.92 RON 153-30 BROASCA-1 BC x 16.44 RON

Număr anunț
DA26209840
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
URVAS COM SRL (CUI 12162910)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
810,44 RON
Valoare atribuită
810,44 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

810,44 RON

din 810,44 RON estimat