Atribuită Cumpărare directă

SAPUN LICHID 5L/BIDON

Număr anunț
DA26215499
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
FULL OFFICE SRL (CUI 32123940)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,90 RON
Valoare atribuită
199,90 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,90 RON

din 199,90 RON estimat