Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitia urmatoarelor produse: Pachet articole sanitare conform Oferta de pret nr. 20382015 (actualizata si transmisa in data de 28.08.2020). Livrarea se va face in 15 zile de la comanda la HOTEL TIERNA, localitatea Baile Herculane, jud. Caras-Severin; Transport inclus in pret; Persoana de contact: Dl. OPRESCU ION, tel. 0729908660. Certificat de garantie si declaratie de conformitate.

Număr anunț
DA26217406
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
44411720-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.040,42 RON
Valoare atribuită
5.040,42 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.040,42 RON

din 5.040,42 RON estimat