Atribuită Cumpărare directă

Suport tavan videoproiector universal 43-65cm argintiu, Tilt:-15/+15 ° , Max 10kg, Serioux PJM1A

Număr anunț
DA26198649
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
38652120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,22 RON
Valoare atribuită
383,22 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,22 RON

din 383,22 RON estimat