Atribuită
Cumpărare directă
SSD Silicon Power Slim S60 Series, 240GB, 2.5", Sata III 600 Carcasa AQIRYS Arcturus, Middle Tower, Tempered Glass, RGB (Negru) Procesor Intel Coffe Lake-S Core i7-9700, 3.0GHz, 12MB, 65W (Box) Sursa Chieftec A-90 Series GDP-650C, 650W, Semi-Modulara, 80 Plus Gold
- Număr anunț
- DA26217984
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.930,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.930,24 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.