Atribuită
Cumpărare directă
Catalog inv.gimnazial-format B3 - coperta din imitatie de piele, Catalog clasa pregatitoare coperta imitatie piele diverse culori 36 elevi, Carnet elev inv. gimnazial - Format A6, Carnet elev inv. primar - Format A6, Catalog inv. primar coperta carton gros invelita in imitatie piele -diferite culori -hartie 80g -format 35-50.
- Număr anunț
- DA26229627
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE GROZA FIBIS (CUI 29097425)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172,50 RON
- Valoare atribuită
- 172,50 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.