Atribuită
Cumpărare directă
NR crt. Denumire produs Austral U.M. Cantitate Pret unitar fara TVA Valoare fara TVA 1 Creion mecanic 0.7mm Forster bucata 100 0.39 39 2 Mina creion mecanic 0.7mm 12 buc/cutie Schneider HI-Polymer cutie 100 1.64 164 3 Pix unica folosinta Forster, culoare scriere albastru bucata 5000 0.15 750 4 Pix cu gel 0.7mm Forster, culoare scriere albastru bucata 720 0.32 230.4 5 Marker permanent varf rptund 1- 3 mm, Forster, negru bucata 100 0.41 41 Total fara TVA = 1224.40 lei
- Număr anunț
- DA26213760
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 39292400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.224,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.224,40 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.