Atribuită Cumpărare directă

ODF 19", 24xE2/APC,SM- ODF 19", 1U, 24xE2/APC, complet echipat, include: 24 pigtail-uri E2000/APC, SM, 1.5m; 24 adaptori E2000/APC, SM, SX; 2 casete de sudura FOOT-A1-PRC; 24 protectori sudura 45mm; 1 kit de instalare

Număr anunț
DA26205341
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
DIGITAL TELECOMMS SRL (CUI 8922600)
Cod CPV
31213100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.080,80 RON
Valoare atribuită
64.080,80 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.080,80 RON

din 64.080,80 RON estimat