Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 AMIANO DETARTRANT 10L buc 2.00 x 47.22 LEI FTVA/BUC 2 AMIANO DETERGENT GEAMURI 10L buc 1.00 X 32.51 LEI FTVA/BUC 3 AMIANO PARCHET PARFUMAT 5L buc 2.00 X 28.10 LEI FTVA/BUC 4 AMIANO PARDOSELI AM 265 10L buc 2.00 X 55.36 LEI FTVA/BUC 5 DR.STEPHAN BRIGHT DISH 1L PUMP buc 1.00 X 12.60 LEI FTVA/BUC 6 DR.STEPHAN FULL-BATH 750ML buc 4.00 X 9.98 LEI FTVA/BUC 7 DR.STEPHAN MULTICLEANER AMONIACAL 750ML buc 4.00 X 9.82 LEI FTVA/BUC 8 FORTINO MANUSI NITRIL BLUE M 100/set cut 2.00 X 50.00 LEI FTVA/CUTIA 9 FORTINO MOP PLAT buc 6.00 X 13.60 LEI FTVA/BUC 10 HARTIE IG. HOTEL 24/set 2strat ALBA set 10.00 X 12.94 LEI FTVA/SET 11 MANUSI MENAJ PROFESIONALE L set 10.00 X 4.08 LEI FTVA/SET 12 MSV BURETE CANELAT COLOR 10/set set 2.00 X 4.98 LEI FTVA/SET 13 MSV LAVETE UMEDE M 16*17 cm 3/set set 6.00 X 2.56 LEI FTVA/SET 14 MSV LAVETE UNIVERSALE 3/set 38*32cm set 6.00 X 2.14 LEI FTVA/SET 15 MSV MATURA BELLA PREMIUM BLUE buc 2.00 X 5.83 LEI FTVA/BUC 16 MSV MATURA BELLA PREMIUM GREEN buc 2.00 X 5.83 LEI FTVA/BUC 17 MSV MOP BUMBAC 280 g buc 10.00 X 5.22 LEI FTVA/BUC 18 MSV PROSOP 2/set set 10.00 X 2.62 LEI FTVA/SET 19 MSV SACI 120L 10/set SR set 4.00 X 4.45 LEI FTVA/SET 20 PROSOAPE V VERZI 250buc 20set/bax 1strat STANDARD bax 1.00 X 66.19 LEI FTVA/BAX 21 SACI MENAJ 35L 50/set SUPER REZISTENTI set 6.00 X 7.28 LEI FTVA/SET 22 SACI MENAJ 60L 50/set SUPER REZISTENTI set 10.00 X 10.52 LEI FTVA/SET
- Număr anunț
- DA26224769
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "B.P. Hasdeu' (CUI 13624804)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.110,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.110,22 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.