Atribuită
Cumpărare directă
1. ITP nr.12022154/2.09.2020, ora12.30 la RAR CRAIOVA - PENTRU AUTOGREDER MISTA RD 165 C , NR. DE IDENTIFICARE: 0250375: 1 BUC X 164.79 RON; 2. ITP NR.12022166/18.09.2020, ora: 12.30 la RAR CRAIOVA - PENTRU BULDOEXCAVATOR NEW HOLLAND TIP LB95B, NR DE IDENTIFICARE: 031065155: 1 BUC 164.79 RON TOTAL: 329.58 RON. REFERAT NR.27986/25.08.2020-COLOANA AUTO - ING.FILIP AUREL.
- Număr anunț
- DA26233313
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
- Cod CPV
- 71631200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329,58 RON
- Valoare atribuită
- 329,58 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.