Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza lucrari de de inlocuire traseu fibra optica care include: fibra optica (FO) 12 fire-600m, spirale de intindere FO-10buc., rezerva FO zincata-1buc., accesorii de sustinere-1set, suduri fibra optica si conectare in echipament ODF-24buc, manopera si punere in functiune. Lucrile se realizeaza in conformitate cu cerintele Caietului de sarcini nr. 120168/19.08.2020, ataşat.
- Număr anunț
- DA26215504
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- B & B TELECOMUNICATII S.R.L. (CUI 25304994)
- Cod CPV
- 32562000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.980 RON
- Valoare atribuită
- 4.980 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.