Atribuită Cumpărare directă

■ Dezinfectant pentru mâini Dermofarm - 750 ml. ■ Se vor face doua facturi : una pentru 100 buc și cealalta pentru 130 buc, cate una pentru fiecare dintre cele doua comenzi ferme atasate.

Număr anunț
DA26232398
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.499,30 RON
Valoare atribuită
5.499,30 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.499,30 RON

din 5.499,30 RON estimat