Atribuită
Cumpărare directă
6 numere telefonie mobila cu portare -oferta cu aparate telefonice incluse -nelimitat minute retele nationale Romania -nlimitat sms retele nationale Romania -nelimitat internet mobil national viteza 4G -nelimitat minute roaming UE Valoare abonament lunar 55 euro fara tva (curs BNR de astazi 26.08.2020) Primele 5 luni gratuite +24 luni perioada contract Se ofera cu discount 100% 5 telefoane smartfone Samsung Galaxy
- Număr anunț
- DA26215560
- Autoritate contractantă
- LICEUL BANATEAN (CUI 3227041)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.387,84 RON
- Valoare atribuită
- 6.387,84 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.