Atribuită Cumpărare directă

epTips standard Eppendorf 2-200ul, 1000 buc,0030000870, 159.53 epTIPS Standard blue 50- 1000µl,2 bags of 500 tips = 1.000 tips, 0030000919, 158.48

Număr anunț
DA26218331
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,01 RON
Valoare atribuită
318,01 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,01 RON

din 318,01 RON estimat