Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto RCA Tip asigurare - oferta RCA – 266072282 - Date despre auto - DACIA LOGAN / B15CLR / UU1LSDAFH37482003, - Prima de asigurare - 277 RON - Perioada de valabilitate - 3 luni, de la 17.09.2020 pana la 16.12.2020 - Modalitate de plata – Integral
- Număr anunț
- DA26215720
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LEGISLATIV (CUI 7901650)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277 RON
- Valoare atribuită
- 277 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.