Atribuită
Cumpărare directă
Evaluarea calitativa prin calcul in conformitate cu indrumatorul C254/2017 privind cazuri particulare de evaluare/estimare/inspectie tehnica a cladirilor pentru cerinte fundamentale, rezistenta mecanica si stabilitate pentru montarea unui accesor cu capacitate de pana la 20 de persoane in putul liftului existent in Pavilionul A (Administrativ-medical) din Cazarma 705 Pitesti.
- Număr anunț
- DA26235691
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- IPCT STRUCTURI SRL (CUI 15466735)
- Cod CPV
- 71319000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.