Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Ultrabook ASUS ZenBook Pro - ctr. FI-54-12-02 - Emil Petrescu, confom referat 4166/05.08.2020 si oferta 238/16.06.2020 Laptop Ultrabook ASUS ZenBook Pro Duo Intel Core (9th Gen) i7-9750H 1TB SSD 16GB GeForce RTX 2060 6GB Win 10 Pro UltraHD Touch Blue UX581GV-H2002R
- Număr anunț
- DA26221949
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.505 RON
- Valoare atribuită
- 10.505 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.