Atribuită Cumpărare directă

Achiziționarea unei polițe de asigurare civilă obligatorie RCA pentru autosanitara tip B1 Ford cu număr de înmatriculare MS 14 HNZ aflat în dotarea Serviciului Administrativ Întreținere Complex Transilvania Motor Ring, pe o perioadă de 12 luni de la data emiterii acesteia. Atasat regasiti Cartea de identitate a vehiculului.

Număr anunț
DA26237408
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.801 RON
Valoare atribuită
1.801 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.801 RON

din 1.801 RON estimat