Atribuită
Cumpărare directă
PUR POWER LEMON 4,5L BUC 1,00 34,69 29,15 5,54 20 7000545 DET.VASE AMIANO WASH PON 10L BUC 1,00 67,70 56,89 10,81 30 7000607 DETERGENT GEAMURI AMIANO 10L BUC 2,00 39,42 66,25 12,59 40 7028812 SANO DET.FRIGIDERE REFRIG.CLEANING SPRAY BUC 3,00 10,71 27,00 5,13 50 7001066 SANO CLEAR TRIGGER SOL.GEAM 1L 4791 BUC 3,00 11,61 29,27 5,56 60 7013682 SANO SPARK(SAN PUMP)DET.VASE 1L BUC 4,00 10,96 36,84 7,
- Număr anunț
- DA26201011
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Matei Corvin Hunedoara (CUI 4779699)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245,40 RON
- Valoare atribuită
- 245,40 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.