Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT BACTISEPT TROPI.9L EFEKT BUC 14,00 110,00 1.294,12 245,88 20 7056504 GEL ANTIB&DEZINF. HYGIENIUM 5L BUC 70,00 271,32 15.960,00 3.032,40 30 7050299 EFEKT BACTISEPT DEZINFECTANT TROPICAL 5L BUC 10,00 66,22 556,47 105,73 40 7055506 SAPUN LICHID LAVANDA&VERBENA AMIANO 5L BUC 11,00 31,33 289,61 55,02 50 7028038 SANO DET CLOR 4L BUC 30,00 12,74 321,18 61,02 60 4002100 STERGATOR HM RENOX 203 GRIJS 50X80 BUC 63,00 16,70 884,12 167,98 70 7054536 PROMO DEZINFECTANT+DETARTRANT BUC 15,00 14,48 182,52 34,68 80 7034357 ALBIO DETERGENT PARCHET USCARE RAPIDA 5L BUC 4,00 34,39 115,60 21,96 90 7031770 DETERGENT GRESIE PARFUMAT 5L MARIN BUC 10,00 26,57 223,28 42,42 100 7034476 SANO FLOOR FRESH HOME 2L BUC 6,00 20,99 105,83 20,11
- Număr anunț
- DA26200977
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Matei Corvin Hunedoara (CUI 4779699)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.932,73 RON
- Valoare atribuită
- 19.932,73 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.