Atribuită Cumpărare directă

Fishman Full Circle 6x1mm doza contrabas 6 x 1mm threads se recomanda instalare profesionala

Număr anunț
DA26247146
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
793,27 RON
Valoare atribuită
793,27 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

793,27 RON

din 793,27 RON estimat