Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant maini 5 L, alcool 75%, Aloe Vera Kynita K-SEPT Dezinfectant/Igienizant de maini pe baza de alcool 75%, 5 L Kynita K-SEPT Dezinfectant/Igienizant de maini pe baza de alcool 75%, 750 ml K-Sept Gel dezinfectant maini alcool 75%, 500 ml Alchosept Dezinfectant spray, solutie pentru maini si tegumente, avizat Ministerul Sanatatii, 500 ml Klintensiv Gel dezinfectant pentru maini virucid, avizat Ministerul Sanatatii, 500 ml Alchosept Dezinfectant Solutie pentru maini si tegumente, avizat Ministerul Sanatatii, 5 L Klintensiv Gel dezinfectant pentru maini virucid, avizat Ministerul Sanatatii, 5L Mopy Profesional Gel VIRUCID dezinfectant pentru maini VIR - KILL 1 80% alcool,1 L Mopy Profesional Gel VIRUCID dezinfectant pentru maini VIR - KILL 1, 5 L 80% alcool Aba Dezinfectant Biocid Sapun Lichid Antibacterian FK1800D, 5 L

Număr anunț
DA26239443
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 (CUI 25094019)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.991,14 RON
Valoare atribuită
3.991,14 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.991,14 RON

din 3.991,14 RON estimat