Atribuită Cumpărare directă

achizitie material protectie Covid

Număr anunț
DA26234710
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUS" OTOPENI (CUI 14136755)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.260,44 RON
Valoare atribuită
11.260,44 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.260,44 RON

din 11.260,44 RON estimat