Atribuită Cumpărare directă

gramaj: 48Gr./m2 materie prima: bumbac 100% produs inodor, insipid comportament corespunzator, fara pierderea calitatilor fizice la sterilizare timp necesar imersiei totale in lichid - 3 secunde tipar uniform la rupere ( fara desirare )

Număr anunț
DA26225290
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
33141114-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat