Atribuită
Cumpărare directă
CILINDRU AMPRENTA 26+10+32 = 4.00000 buc LACAT CROMAT 50MM = 3.00000 buc; BANDA IZOLATOARE = 1.00000 buc; CALARETI CU ROLA CONICA = 5.00000 set; OPRITOR UNIVERSAL (6 BUC/SET) -10 BUC; CUIE TABLA 3X30 1KG = 1.00000 punga; CUIE 3x60mm 1KG = 1.00000 punga; PIULITA HEXAGONALA M6 = 5.00000 set; SURUB TORBANT = 20BUC; SMART 5.00000 set CAPAC DOZA LEGATURA 95X110 = 20.00000 buc; CAPAC DOZA REGLABIL BOMBAT = 20.00000 buc; MOP PLAT BBC 80CM = 2.00000 buc; MOP PLAT BBC 60CM = 6.00000 buc; MOP PLAT BBC 40CM = 2.00000 buc; REZERVA MOP PLAT BBC 80CM = 2.00000 buc; REZERVA MOP PLAT BBC 40CM = 2.00000 buc; SPACLU ELASTIC 70MM = 6.00000 buc; SACI 60X100 50BUC/PACHET = 1.00000 pac; VAR HIDRACALC CL70 17.5KG/SAC = 1.00000 S; VOPSEA MARCKY ALBA 0.6L = 2.00000 buc; VOPSEA MARCKY NEAGRA 0.6L = 2.00000 buc; MANUSI LUCRU PIELE 10" LT74000 = 2.00000 per BROASCA INGROPATA 43X90MM = 4.00000 buc; COLIER NYLON ALB 280X3.5 = 1.00000 set; DIBLU+CUI FIXARE RAPIDA 6x40 100B = 2.00000 set; EMAIL IDEEA! ALB = 2.00000 buc; BROASCA INTERIOR WC CROM B=30MM = 4.00000 buc
- Număr anunț
- DA26215612
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "GEORGE CALINESCU" CONSTANTA (CUI 4700899)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.116,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.116,29 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.