Atribuită
Cumpărare directă
Servicii elaborare plan pentru atragerea utilizatorilor vizati la serviciile on-line in cadrul Proiectului „Servicii publice de calitate la nivelul Județului Bacău”, cod SIPOCA/SMIS 652/128880 finanțat prin Programul Operațional capacitate Administrativă 2014-2020. Activitățile de mediatizare a serviciilor on-line si de informare a utilizatorilor se vor derula pe baza măsurilor din planul pentru atragerea utilizatorilor elaborat în cadrul proiectului, care va consta în: • Promovare on-line – crearea de campanii de promovare on-line ; • Crearea unui clip video de prezentare în vederea promovării serviciilor
- Număr anunț
- DA26233792
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Furnizor / câștigător
- DIVERGENT GRUP S.R.L. (CUI 41127410)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.