Atribuită Cumpărare directă

Masca medicala in 3 straturi si 3 pliuri, material netesut, cu suport nazal din metal, cu bride de prindere, filtrare bacteriologica mai mare de 99 %, tip IIR, ambalate, marcate, etichetate. Testari conform EN 14683:2019 + AC:2019.

Număr anunț
DA26213319
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
Furnizor / câștigător
BEST ACHIZIŢII SRL (CUI 32125703)
Cod CPV
33100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
787,50 RON
Valoare atribuită
787,50 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

787,50 RON

din 787,50 RON estimat