Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea de produse - consumabile, software si echipamente IT&C produse de birotica si papetarie, conform Comenzii ferme atasate nr. 598121 din 12.08.2020.

Număr anunț
DA26208302
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
Cod CPV
30191400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.198,65 RON
Valoare atribuită
4.198,65 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.198,65 RON

din 4.198,65 RON estimat