Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 450G HOCHLAND CASCAVAL CLASIC; 200G HOCHLAND TELEMEA NATUR; ARO KAIZER AFUMAT; FILISAM KAISER AFUMAT; 350G CRISTIM SALAM SASESC; COTLET DE PORC DEZ INTERIM; PUI GRILL CUMSECADE AGRICOLA PG; 200G SIBIU PATE PORC; 1L ARGUS ULEI FL.S; 1KG MARGARITAR ZAHAR CRISTAL;250G NESQUIK CEREALE; 70G MARS 2PACK KING SIZE; 400G NESQUIK CACAO INSTANT; 800G NESQUIK
- Număr anunț
- DA26237516
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.144,58 RON
- Valoare atribuită
- 3.144,58 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.